Мінеральна вода

Позиції 1-12 з 22

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
на сторінці

Мінеральні води Закарпаття: купити в Україні оптом

Opt Karpat – інтернет-магазин, в якому ви зможете придбати кращі мінеральні води Карпатського краю. Наділені вони особливими цілющими властивостями, які формувалися століттями в глибинах гірських порід.

Саме мінеральна вода Опт Карпат містить в собі корисні речовини, якими наділила її природа Карпатських гірських порід. За своїм складом кожна пляшка мінеральної води відрізняється один від одного.

Широкий асортимент мінеральних вод від виробників

Шаянська вода представляє одну з кращих вуглекислих, слабомінералізованих, гідрокарбонатних, натрієвих, лікувально-столових вод Закарпаття. Мінеральна вода Шаянська опт Київ – екологічно чиста, структурована і очищена самою природою. Видобувається із свердловини глибиною 180 м. Шаянська є високоефективною для лікування і профілактики захворювань органів травлення, опорно-рухового апарату, серцево-судинної та периферійної профілактики захворювань, а також для зміцнення імунної системи, виведення шлаків з організму.

Мінеральна вода Шаянська містить в своєму складі метакремнієву кислоту, яка сприяє омолодженню організму людини. Фахівці стверджують, що завдяки літологічному складу порід і геологічним умовам, мінеральна вода Шаянська, є єдиною в Україні мінеральною водою (мінеральна вода оптом) яка лікує захворювання практично всіх органів людини.

 

Буковія Квасова – це цілюще природне джерело міцного здоров'я. Рідкісна лікувальна вода Карпатських гір, яка не змінювала свій склад протягом багатьох століть. Вона видобувається з родовища вулканічного походження, що знаходиться на гірському схилі, недалеко від Угольського Карпатського біосферного заповідника. Саме тут, в оточенні незайманої природи, знаходиться всесвітнє надбання під назвою «Букові праліси Карпат».

Особливість води, виявляється у її цілющому характері, оскільки вона містить безліч мінералів (йод, магній, кремній, літій), які відповідають за окремі процеси в організмі людини.

 

Поляна Цілюща – унікальна мінеральна вода, яка поєднала в собі збалансований смак і неабиякі корисні властивості. Вона належить до класичних хлоридно- гідрокарбонатних натрієвих вод, які видобуваються в одному із наймальовничіших регіонів України – в Закарпатті. Чим Поляна цілюща відрізняється від інших мінеральних вод? Насамперед, вона має низький рівень мінералізації, завдяки чому лікувально-столова вода ідеально підходить для щоденного й регулярного вживання. А винятковий й збалансований склад Поляни цілющої сприяє вдалому тамуванню спраги і відновленню водно-сольового балансу організму. Адже під час фізичних навантажень, організм людини здатний втрачати певну кількість води і мінеральних солей. Саме Поляна цілюща сприятиме їх відновленню й покращить процеси обміну речовин.

 

Купити мінеральну воду у пляшках оптом (мінеральна вода опт Київ) можна в нашому магазині Опт Карпат. Також ви можете придбати воду опт від різних виробників і брендів: Моршинська, Лужанська-7, Поляна Квасова та ін.

Гарантуємо вигідні умови співпраці!