Opt Karpat – кращі мінеральні води з самого серця Карпат

ОПТ Карпат ­– інтернет-магазин кращих мінеральних і питних вод Закарпаття з оптовими цінами Київ. Ви можете вибрати продукцію з нашого каталогу, вказавши потрібну кількість товару. Купити воду оптом можна також зі складу в м. Київ, що дозволяє швидко обробити кожне замовлення.

 

Чому варто віддавати перевагу Opt Karpat?

Природні умови Закарпаття сприяли утворенню в надрах землі покладів унікальних мінеральних вод, яким немає аналогів в світі. А завдяки сучасним технологіям та ідеальній організації процесів на підприємствах, сьогодні є можливість отримувати продукт найвищої якості.

Замовляючи воду оптом в Києві, ви отримуєте не тільки одні з найбільш вигідних пропозицій на ринку, але і саму якісну питну або мінералізовану воду з найчистіших природних джерел Закарпаття.

Наша продукція принципово відрізняється від усього того, що пропонує вітчизняний ринок. Ми є виробниками власних торгових марок, а також успішними дистриб’юторами мінеральних лікувально-столових, столових, а також питних природних вод, що виготовляються в найбагатшому на ці ресурси краю ­­­­­­­­– Закарпатті. Аналоги води з представленого асортименту ви можете знайти лише у деяких європейських країнах.

Обираючи щодня нашу продукцію, ви з легкістю зможете:

       зміцнити імунітет;

       поліпшити роботу всіх систем організму;

       нормалізувати рН травного тракту;

      поліпшити стан шкіри;

      відновити водно-сольовий баланс тощо.

Також вода опт Київ з нашого асортименту має ряд переваг:

  • корисний мінеральний склад: йод, магній, літій, кремній, натрій, кальцій, калій та ін.;
  • приємний смак, підтверджений тисячами споживачів;
  • зручне пакування (від 0.33 л до 18.9 л; ПЕТ-тара або ж скло).

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Екологічність та природна цінність продукції

Вода оптом з  екологічно чистих джерел Закарпаття – популярна і затребувана послуга у великому місті. Така вода містить безліч природних мінералів: кальцій, магній, літій, йод, натрій, кремній тощо, а тому, є джерелом здоров’я та користі для вашого організму. Наприклад, йод – важливий елемент для повноцінної діяльності щитовидної залози, літій – відомий своїми антидепресивними властивостями, а кремній – мінерал молодості, здоров’я і краси.

Унікальні мінеральні джерела

Унікальне і неповторне Шаянське родовище розташоване на території давнього вулканічного утворення. У цій курортній зоні, відомій незрівнянною красою, на базі Шаянського родовища в 1955 році був відкритий санаторій «Шаян». Саме й звідси походять такі води як Шаянська, Шаянка, Шаянська Джерельна. А серед прадавніх букових пралісів, з підземних надр Угольсько-Широколужанського Карпатського біосферного заповідника, з’являється на світ цілюща лікувально-столова мінеральна вода Буковія Квасова.

Мінеральна вода у пляшках оптом

У нашому каталозі представлена вода бутильована:

Газована. Є популярним продуктом споживача. Добре освіжає в спеку. Дозволяє не тільки заповнити водний баланс, а й насолодитися смаком.

Слабогазована. Підходить для щоденного споживання протягом дня. Добре вгамовує спрагу. Завдяки низькому вмісту газу може використовуватись у спортивному, лікувальному, дитячому харчуванні.

Негазована. Популярна у людей, які дотримуються системи правильного харчування, спортсменів, дієтологів. Підходить для приготування їжі, заварювання гарячих та холодних напоїв.

Коли потрібна вода оптом, звертайтеся до нас! ОПТ Карпат завжди забезпечить вас чистою природною питною або ж мінералізованою водою. До того ж, для постійних клієнтів ми пропонуємо вигідні умови співпраці, знижки та постійно діючі акції.

Купити Шаянську, Шаянку, Шаянську Джрельну, Буковію Квасову, Поляну Цілющу, Лужанську-7 та ін. води, відомі своїми лікувальними властивостями та природним походженням, можна на сайті нашого інтернет-магазину ОПТ Карпат.

Гарантуємо вигідні умови співпраці та приємне обслуговування!