Вода з Європи

Позиції 1-12 з 16

Сортувати у порядку збільшення
Сторінка
на сторінці

Мінеральні води з Європи: замовити оптом в Україні

Купити воду з Європи оптом можна з легкістю в нашому магазині вигідних пропозицій. В асортименті також представлені кращі мінеральні води Європи: Magnesia (Магнезія), Zajecicka Horkа (Заєчицька гірка), Bílinská Jaterní (Білінська печінкова), Rudolfuv Pramen (Рудольфув Прамен) та багато ін. Більшість з них містить особливий мінеральний склад, який покращує самопочуття та усуває симптоми різноманітних хвороб.

Купити воду оптом Києв – легко та зручно!  Замовляйте на сайті нашого магазину Опт Карпат або телефонуйте менеджеру!

Лікувальні властивості європейських мінеральних вод

Розглянемо докладніше склад і лікувальні властивості мінеральних вод європейського зразка, видобутих із джерел природного походження. Слід зазначити, що одним з найбільших виробників мінеральних вод в Чехії та Угорщині є компанія «Mattonі» (Матоні).

Чеські мінеральні води «Mattoni» (Маттоні) та «Magnesia» (Магнезія) є втіленням живильного смаку природи, який співвідноситься з чистотою та свіжістю. Головним перевагою наведеної продукції є те, що її можна споживати щодня і в бажаній кількості.

Пам’ятайте, що збалансований питний режим – це запорука здорового способу життя, адже людина на 80% складається із води!

 

Magnesia (Магнезія) – вода, яка є природним джерелом магнію для організму

Лікувально-столова мінеральна вода Магнезія (Київ) видобувається неподалік чеського курортного містечка Карлові Вари. Її вважають прикладом унікальних природних вод, адже перед тим, як потрапити до споживача, вона проходить через кілька шарів гірських вулканічних порід, що виконують функцію природного фільтра. На цьому шляху, вода вбирає в себе всю користь мінералів і наповнюється CO2. Саме діоксид вуглецю надає Магнезії такого природного, дуже м’якого смаку. Таке поєднання мінералів і вуглекислого газу є надзвичайно рідкісним, його можна віднайти лише за кілька квадратних кілометрів Європейського континенту. У процесі свого шляху мінеральна вода Магнезія опт Київ наповнюється корисними елементами, серед яких – магній, що усуває симптоми стресів, депресій, покращує обмінні процеси та й в цілому регулює близько 300 біореакцій організму людини.