Мінеральна вода Буковія Квасова газована 1,5 л ПЕТ

В наявності
SKU
4820026950037
15,20 ₴

ОПТОВІ ЦІНИ НА САМОВИВІЗ ЗІ СКЛАДУ В КИЄВІ

Від
  • Придбати 120 по 14,55 ₴ за одиницю та заощадити 4%
  • Придбати 504 по 13,15 ₴ за одиницю та заощадити 13%
  • Придбати 2520 по 12,90 ₴ за одиницю та заощадити 15%
  • Придбати 5040 по 12,65 ₴ за одиницю та заощадити 17%

Мінеральна вода Буковія Квасова - природна лікувально-столова вода Закарпаття, яка унікальна за своїм хімічним складом і смаковими якостями.

Природна мінеральна вода Буковія Квасова - одна з кращих представників вуглекислих хлоридно-гідрокарбонатних, натрієвих, борних вод з мінералізацією 4,0-7,1 г/дм3.

Мінеральна вода «Буковія Квасова» - це вода, яка народилася в самому серці Карпатського біосферного заповідника.  Древні та первісні букові ліси Карпат це світова спадщина ЮНЕСКО,  які включені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО під назвою «Букові праліси Карпат».

Це місце, де зберігається найбільша в Україні різноманітність рослин і тварин, де бурхливі річки і гірські струмки пробивають свій шлях серед густого лісу та буйного зелення. Саме тут, на гірському схилі, біля підніжжя гори Менчул, розташоване родовище, з підземних резервуарів якого видобувається лікувальна мінеральна вода «Буковія Квасова».

«Буковія Квасова» - це не просто вода, це мінеральна вода з високим вмістом мінералів, яка підходить для вживання не тільки в якості напою, але і для лікування різних захворювань. Особливо цінними та рідкісними мінералами, на які багата вода Буковія Квасова, є: йод, літій, кремній та магній. Її унікальні та корисні властивості забезпечують зміцнення організму, поліпшення роботи серцево-судинної та нервової систем, а також очищення організму від токсинів. Мінеральна вода Буковія Квасова містить природний йод, завдяки чому вживання приблизно 200-300 мл Буковії Квасової здатне задовольнити добову потребу йоду в організмі людини.

В залежності від замовлення, вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів.

Самовивіз з нашого складу - від 1 блоку води

Доставка перевізником - від 10 блоків води

Більше інформації про доставку

Ми працюємо з юридичними та фізичними особами.

  • Безготівковий розрахунок. У разі оплати за безготівковим розрахунком замовлення відвантажується після надходження коштів на розрахунковий рахунок. 
  • Готівковий розрахунок. Оплата відбувається у момент отримання товару. Надаємо видаткову накладну.
  • Оплата на картку: 4149 6293 5136 1134 Лях Олена

Гарантія від виробника - 12 місяців.

Докладніше

Докладніше
Виробник Шаянські мінеральні води
Країна виробництва Україна
Ступінь газування Газована
Тип Лікувально-столова
Об'єм 1,5 л
Упаковка ПЕТ
Кількість у блокові 6 шт

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Мінеральна вода Буковія Квасова газована 1,5 л ПЕТ