Мінеральна вода "Magnesia" газована 1.5 л

Magnesia - унікальна мінеральна газована вода, яка благотворно впливає на організм, зміцнюючи його захисні функції. Вода має високий вміст магнію і низький рівень натрію, вона заповнює дефіцит Mg в організмі, не обтяжуючи його великою кількістю солей.

Magnesia - унікальна мінеральна газована вода, яка благотворно впливає на організм, зміцнюючи його захисні функції. Вода має високий вміст магнію і низький рівень натрію, вона заповнює дефіцит Mg в організмі, не обтяжуючи його великою кількістю солей. Мінеральна вода видобувається із джерела, розташованого у Славківському лісі, яке є заповідною зоною. Вода проходить крізь гірські породи, які відіграють роль природного фільтра. Потім вона поєднується з вуглекислим газом, що сприяє розчиненню інших мінералів і забезпечує слабку мінералізацію води. На глибині 100 метрів вода збагачується мінералами з унікальної гірської породи – серпентиніт. Виробництво води Magnesia відбувається природним чином без контакту з людиною.

В залежності від замовлення, вартість доставки уточнюйте у наших менеджерів.

Самовивіз з нашого складу - від 1 блоку води

Доставка перевізником - від 10 блоків води

Більше інформації про доставку

Ми працюємо з юридичними та фізичними особами.

  • Безготівковий розрахунок. У разі оплати за безготівковим розрахунком замовлення відвантажується після надходження коштів на розрахунковий рахунок. 
  • Готівковий розрахунок. Оплата відбувається у момент отримання товару. Надаємо видаткову накладну.
  • Оплата на картку: 4149 6293 5136 1134 Лях Олена

Гарантія від виробника - 12 місяців.

Докладніше

Докладніше
Країна виробництва Чехія
Ступінь газування Газована
Тип Лікувально-столова
Об'єм 1,5 л
Упаковка ПЕТ
Кількість у блокові 6 шт

Відгуки

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Мінеральна вода "Magnesia" газована 1.5 л